Jaunumi Jaunumi

Ģimenes ēst gatavošanas pasākums ar McZelmiņu un Mariju III

Jau trešo reizi norisināsies "Ģimenes ēst gatavošanas pasākums ar McZelmiņu un Mariju".

Aicinām ģimenes ieskandināt Māmiņdienu ar svētku pusdienu gatavošanu un sarunām draudzīgā gaisotnē par ģimenes vērtību sabiedrībā.

Ģimenes ēst gatavošanas pasākums ar McZelmiņu un Mariju III

Pasākums piemērots jebkura vecuma ģimenes locekļiem. Ēdienkarte plānota tā, lai ikvienam būtu iespēja iesaistīties gatavošanā. Dalībnieki ierodoties saņem izdales materiālu ar receptēm, kā arī instrukciju un palīdzību gatavošanas procesā. Gatavotas tiek svētku pusdienas, kuras gatavošana prasa vairāku cilvēku iesaistīšanos.

Pasākumu papildinās psiholoģe Marija, kura pastāstīs par ģimenes vērtībām, kā mainās cilvēku ieradumi mūsdienu straujajā dzīves ritmā un iepazīstinās ar piemēriem, kā pašiem iemācīties mazināt stresu, ja tāds rodas.

Vecākiem palīdzēs pasākuma asistenti, kas jebkurā laikā varēs iesaistīt aktivitātēs bērnus, kam mazinājusies interese par gatavošanu, vai pavizināt ar ratiņiem nogurušos mazuļus, lai vecāki var turpināt netraucēti nodoties aktivitātei.

Dalība pasākumā un izejvielas ēdieniem ir bez maksas.

Lai pieteiktos pasākumam, aizpildiet anketu!

Projektu “Vienoti kopā ģimenes lokā” finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.